Lody to nieodłączny element wakacji. Bez lodów nie wyobrażamy sobie letnich dni. Producenci lodów prześcigają się w coraz to nowych pomysłach na kolejne smaki oraz sposoby podania tego letniego przysmaku. Czy jednak my jako konsumenci, mamy swoje typy ulubionych lodów?

Lody gałkowe – przysmak na całe życie

Asortyment lodów może niejednego konsumenta przyprawić o zawrót głowy. Bez trudu zakupimy lody na patyku, lody w dużych opakowaniach, lody w wafelku, rożki lodowe. Moglibyśmy wymieniać tak bez końca. Jednak są lody, które wybieramy najczęściej. Na dodatek ten trend nie zmienia się z upływem lat.

Kto z nas z rozrzewnieniem nie wspomina lodów sprzedawanych na gałki? Lody gałkowe najczęściej kojarzą nam się z młodzieńczymi latami. Czasem beztroskiej zabawy. Wielu z nas na pytanie o lody gałkowe, odpowie, że na wspomnienie lodów wracają do niego chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi czy dziecięce spacery z dziadkami, albo wycieczki szkolne i wszystko to, co wiąże się ze szczęśliwym dzieciństwem. Co ciekawe wciąż, mimo upływu lat, jesteśmy wierni lodom na gałki. Jako dorośli równie często, jak w latach młodości sięgamy po lody gałkowe. Nasze upodobania nie zmieniają się mimo lat. Czy to kwestia tego, że lody gałkowe to produkt ponadczasowy i jedyny w swoim rodzaju?

Lody gałkowe to nieograniczone możliwości

Te lody są dla nas niepowtarzalną okazją do rozkoszowania się ich pysznym smakiem i odrobiną ochłody w upalne dni. Lody kupowane na gałki to idealna możliwość wyboru dla konsumenta. Lody gałkowe to niezliczona ilość różnych smaków, które sami możemy miksować według własnych upodobań i indywidualnych smakowych potrzeb. Lody gałkowe, dostępne w lodziarniach i kawiarniach, możemy bez przeszkód kupować w takiej ilości, w jakiej tylko za pragniemy i zdołamy zjeść. Ten, kto wymyślił lody gałkowe był geniuszem. Nie dość, że dzięki temu pomysłowi mamy możliwość smakowania lodów w niemal kilkudziesięciu smakach, to jeszcze ich porcja jest zależna jedynie od naszych chęci i możliwości konsumpcji konkretnej liczby lodowych gałek. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że asortyment lodów gałkowych jest systematycznie zmieniany i podlega regularnym przeróbkom. Wszystko pod czujnym okiem fachowców badających potrzeby rynku, czyli nas – konsumentów. Kiedyś mieliśmy możliwość zajadania się tylko kilkoma podstawowymi smakami lodów. Dziś to producenci zaskakują nas niebanalnymi pomysłami na kolejne smaki lodów gałkowych. Na dodatek nie jesteśmy zmuszeni do zjadania ich jedynie w chrupiącym wafelku. Dla tych, którzy nie są entuzjastami tego nieodłącznego elementu związanego z lodami na gałki, branża oferuje plastikowe kubeczki. Rozwiązanie jest również bardzo praktyczne. Szczególnie dla osób, które cenią sobie wolne konsumowanie słodkich lodowych kulek. Lody wolno roztapiają się w kubeczku, a my nie martwimy się, że nie zdążymy w porę ich zjeść.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj