Osoby posiadające swoje działki budowlane, rekreacyjne lub nawet rolne, często muszą przeprowadzić na nich jakieś prace ziemne. Nie wszystkie roboty ziemne można jednak wykonać samodzielnie, gdyż często niezbędne są do tego bardziej zaawansowane narzędzia niż szpadel, łopata i taczka. Do prac takich jak wyrównywanie terenu, podwyższanie terenu, kopanie fundamentów lub rozprowadzanie żyznej gleby po działce rekreacyjnej, trzeba dysponować koparką lub ładowarką. Sprzęt tego typu można co prawda wynająć, jednak mało kto potrafi operować koparką, więc przeważnie trzeba raczej wynająć specjalistyczną firmę.

Jako że zakres robót ziemnych może być dość szeroki, to każde zlecenie jest przez właścicieli takich firm oceniane indywidualnie. Bardzo często zdarza się także, że stosunkowo trudno jest znaleźć odpowiednią firmę z okolicy, która chciałaby się podjąć danego zlecenia. Serwis zleceniomat.pl powstał z myślą o właśnie takich osobach. Pozwala on precyzyjnie znaleźć firmę lub wykonawcę indywidualnego, który podejmie się zrealizowania konkretnego, szczegółowo określonego wcześniej zlecenia.

Na czym polega szukanie wykonawcy robót ziemnych przez zleceniomat.pl?

Na pozór wystarczy przejrzeć ogłoszenia lokalnych firm oferujących usługi ziemne i zamówić usługę. W praktyce często jednak wiele z nich ma bardzo długie terminy realizacji, a z kolei te, które są w stanie rozpocząć pracę natychmiast, znajdują się zbyt daleko, aby opłacało się je zatrudniać. Nie wszystkie firmy dysponujące koparkami mają taki sam zakres usług, co również utrudnia znalezienie odpowiedniego podwykonawcy. Zleceniomat.pl usuwa ten problem, dzięki możliwości precyzyjnego ustawienia swoich oczekiwań wobec potencjalnego wykonawcy. Algorytm serwisu dobierze wykonawcę spośród wszystkich firm, zarejestrowanych w serwisie, na podstawie szczegółowych wymagań, które klient wprowadzi do odpowiedniego panelu. Dopiero po spełnieniu określonych przez zleceniodawcę wymogów, wykonawca będzie mógł złożyć bardziej precyzyjną ofertę.

Taki schemat szukania podwykonawcy sprawia, że staje się ono wielokrotnie krótsze, a poza czasem można zaoszczędzić także sporo nerwów. W serwisie zleceniomat.pl znajduje się wielu wykonawców z różnych branż, a firmy budowlane, w tym te zajmujące się robotami ziemnymi, oferują tam wiele, konkretnych zakresów prac, co zdecydowanie zazębia to zakres poszukiwań.

Dlaczego warto skorzystać ze zleceniomat.pl?

Serwis ma wiele zalet, z których najważniejsze to:

  • wielu podwykonawców w jednym miejscu
  • możliwość wystawiania i czytania opinii o wykonawcach
  • szeroki zakres dostępnych specjalizacji
  • precyzyjna wyszukiwarka ułatwiająca selekcję podwykonawców.

Osoby szukające wykonawcy z branży budowlanej mogą śmiało rejestrować się w serwisie i korzystać bez obaw, że będą musiały za to coś zapłacić, gdyż zarówno rejestracja, jak i korzystanie z serwisu są darmowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj