Jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas nie słyszał nawet o istnieniu Instagrama. Dzisiaj nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Z roku na rok tysiące osób decydują się zostać profesjonalnym influencerem a w Internecie pojawia się coraz więcej sposobów jak zdobyć szybkie lajki na Instagramie. W tym artykule sprawdzimy najpopularniejsze triki i porady oraz  podpowiemy, w jaki sposób sprawić, by nasz profil był popularny i, przede wszystkim, chętnie odwiedzany.

Co dają Ci lajki na Instagramie?

Lajki na Instagramie mają ogromne znaczenie w zdobywaniu zasięgów dla Twojego profilu. Nic więc dziwnego, że pytanie jak mieć dużo like na insta w polskim internecie zyskuje na popularności z każdym miesiącem, czy popularność profilu zależy tylko od lajków? Postaramy się to wyjaśnić jak najprościej. Jeżeli dużo osób polubi jakieś zdjęcie czy post, trafi on przez rekomendacje do większej ilości ludzi, a popularność profilu znacząco wzrośnie. Przypomina to nieco model kuli śniegowej- sam fakt, że twoje zdjęcie ma szybkie lajki na Instagramie powoduje, że popularność rośnie, a to daje jeszcze więcej polubień od przypadkowych, więc koło toczy się dalej. Like na Instagramie wskazują również zaangażowanie społeczności, czyli jak Twoi fani reagują  na publikowane przez Ciebie zdjęcia, relacje czy filmy na profilu. To bardzo cenna informacja zwłaszcza dla reklamodawców i samej aplikacji.

Użytkownicy, którzy zdobywają lepsze statystyki są nagradzani częstszymi rekomendacjami profilu większą ilością wyświetleń zdjęcia w zakładce polecane lub po prostu mogą zarobić więcej w przypadku współpracy z markami. To właśnie zaangażowanie w postaci tysięcy like na Insta pomaga firmom oszacować ile potencjalnych klientów zobaczy post. Na tej podstawie marki są w stanie zapłacić twórcy określoną stawkę w zamian za opublikowanie zdjęcia relacji czy filmu na swoim profilu.

Natomiast, sam fakt, że zdjęcie nie posiada dużo lajków na Instagramie mimo wielu dodanych zdjęć czy treści, nie najlepiej o nim świadczy. Widać, że nie ma on swojej społeczności i po prostu konto jest wymarłe. W takiej sytuacji najlepiej jest zarchiwizować obecne zdjęcia i zacząć zabawę na nowo. Warto więc od początku starać się budować renomę swojego konta dbając o dużo like na Insta czy pozytywne komentarze. Na szczęście są sposoby, aby zdobyć dużo like na Insta nawet w kilka minut bez większej wiedzy na temat marketingu.

obserwacje na instagramie od instalajki.pl

Instalajki.pl – Szybkie lajki na Instagramie nawet w 10 minut

Coraz więcej mówi się na temat kupowania like na Instagramie, jakoby był to dobry sposób na znaczne podbicie zasięgów konta. W Polsce istnieją setki stron, które dostarczają szybkie lajki na Instagramie np. Instalajki.pl które robią to już od 2014 roku. Promocja konta odbywa się głównie za pośrednictwem polubień i obserwacji na Instagramie. To samonapędzające się koło, któremu jedynie trzeba pomóc się rozpędzić. Temu służy wspomniany wcześniej serwis. Tutaj z łatwością kupisz sobie nowe obserwacje Instagram, lajki i komentarze, które wzniosą Twój profil na wyżyny popularności!

Aby kupić szybkie lajki na Instagramie ze strony instalajki.pl, wystarczy jedynie, że wejdziesz na stronę i w okienku wkleisz link do swojego zdjęcia. To proste i wygodne, bo nie musisz zakładać konta ani się logować. Kiedy link zostanie już wpisany, pozostaje wybrać odpowiedni pakiet, który nam odpowiada. Pakiety różnią się między sobą przede wszystkim ilością lajków, dodatkowymi funkcjami, ale także ceną. Pamiętaj, że im więcej lajków, tym lepiej.

Jak zyskiwać popularność na Instagramie?

Najprostszym i najbardziej oczywistym sposobem jest prowadzenie swojego profilu tak, by był ciekawy i atrakcyjny dla potencjalnych odbiorców. Przyjmuje się, że w ciągu tygodnia powinno się publikować od 2 do 5 zdjęć. Taki system publikowania postów na  Instagramie będzie sprawiał, że profil stanie się bardziej promowany za sprawą algorytmów na Instagramie. Natomiast ten sposób wymaga czasu i pracy zanim pojawią się pierwsze efekty. Jeżeli jednak pomimo ciekawych postów i przemyślanych zdjęć, liczba lajków, komentarzy i obserwacji nie rośnie może być to tak zwany shadowban. Aby znów przywrócić zasięgi na Twoim koncie kup follow instagram na stronie Instalajki a algorytmy, znów zaczną Cię zauważać. Ten prosty zabieg zwiększy wiarygodność profilu i zagwarantuje Ci szybkie lajki na Instagramie.  Jak widzisz obserwacje na Instagramie są istotne, bo wpływają znacząco na wiarygodność profilu w oczach odbiorców.

Podsumowanie

Nie trzeba być mistrzem marketingu, aby w 2021 zdobyć szybkie lajki na Instagramie. Warto wykorzystywać zarówno płatne i bezpłatne sposoby, aby zwiększyć nasze szanse na dużo like. Dzięki konsekwentnej pracy i skutecznym metodom promocji osiągniesz sukces i sprawisz, że usłyszy o Tobie cała polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj