Płytki gresowe inspirowane naturą stanowią znaczną część bogatej oferty designerskich rozwiązań firmy Cerrad. Znajdziemy wśród nich doskonałe imitacje betonu, marmuru i drewna. Wśród tych ostatnich, na uwagę zasługują kolekcje Tonella oraz Acero. Podbarwiane w masie płytki doczekały się właśnie nowej odsłony – dostępne dotychczas w wymiarze 20×120 cm, uzupełnione zostały formatem 20×160 cm.

Urządzając wymarzone wnętrze mieszkania lub domu często zastanawiamy się, jaki rodzaj materiału wykorzystać w aranżacji podłóg oraz ścian. Projektanci firmy Cerrad stawiają na gres. Powód jest prosty – wraz z wysoką jakością i niezwykłą odpornością na trudy codziennej eksploatacji, dostajemy doskonały wzorniczo produkt.

Kolekcje Tonella i Acero, podbarwiane w masie płytki imitujące drewno, wyróżniają się trwałością barw oraz wiernym odwzorowaniem usłojenia drewna. Ich uniwersalny charakter oraz bogactwo kolorów – od jasnego, nieco chłodnego bianco, po intensywny ciepły marrone i brown – sprawiają, że doskonale odnajdą się zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jak i we wnętrzach utrzymanych w klasycznym, a nawet rustykalnym stylu.

Na uwagę zasługuje nieczęsto spotykany format 20×160 cm, przyciągający wzrok i umożliwiający tworzenie pełnej klasy podłogi o unikalnym charakterze. Płytki świetnie odnajdą się w salonie i strefie dziennej gdzie życie biegnie szybko i intensywnie, kuchni – będącej sercem domu, jak i w łazience czy sypialni, wypełniając ich wnętrza spokojem oraz harmonią.

Warto zaznaczyć, że kolekcje Tonella oraz Acero stanowią także doskonałą propozycję dla aranżacji tarasowych. W takim wydaniu, rysunek drewna harmonijnie połączy się z zadbanym trawnikiem lub otaczającym budynek lasem, tworząc niezwykle spójną kompozycję.

Źródło: Cerrad

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj