Wiele osób wraz z wiekiem nie ma już w swoim domu takiego porządku, jak dawniej. Nie ma co się dziwić – osobie starszej nie jest łatwo wyszorować wannę, umyć okna czy odkurzyć podłogi, skoro często samo wstawanie z łóżka sprawia ból. Odkurzacze dostępne na rynku są zbyt ciężkie dla osób starszych, a jeśli są lekkie to mają krótkie przewody lub trzeba często wymieniać w nich worki – co staje się prawdziwą zmorą seniorów. Istnieje jednak rozwiązanie, które może poprawić komfort sprzątania – odkurzacz centralny Beam. Biorąc pod uwagę listę zalet, jakie ma odkurzacz centralny koszt takiego rozwiązania nie wydaje się być wysoki.

Przede wszystkim waga

Waga odkurzacza centralnego przestaje mieć w tej sytuacji znaczenie, ponieważ jednostka centralna znajduje się najczęściej w kotłowni, garażu lub piwnicy i nie trzeba jej nigdzie przenosić. Chcąc odkurzyć dane pomieszczenie wpinamy wąż do gniazda, podłączamy ssawkę i gotowe! Dla seniora dużym plusem będzie przenoszenie jedynie lekkich elementów bez konieczności noszenia korpusu odkurzacza, zwłaszcza po schodach.

Brak plączących się przewodów

Chyba każdy spotkał się z sytuacją kiedy odkurzając pomieszczenia dochodził do skrajnych punktów domu i zabrakło mu kabla, żeby skończyć sprzątanie dywanu. Bardziej frustrujące od przepinania kabla do innego gniazdka, gdy zabrakło dosłownie kilku centymetrów– jest chyba tylko potykanie się o splątane przewody. U osób starszych problem ten z pewnością nie jest elementem żartów – seniorzy potykając się o kabel mogą narazić się na poważne uszkodzenie ciała, będące zagrożeniem zdrowia, a nawet życia! Porównując ryzyko płynące z niedogodności używania standardowego sprzętu w przypadku osób starszych odkurzacz centralny Beam cena zachęca do wypróbowania rozwiązań innowacyjnych.

Centralne odkurzacze cena odpowiadająca jakości

Odkurzacz centralny beam montowany jest z elementów pochodzących od najlepszych producentów. Do tego istnieje możliwość wymiany oraz dokupienia różnego rodzaju akcesoriów w dowolnym momencie użytkowania. Korzystanie z odkurzacza centralnego zapewnia dużą siłę ssania oraz bardziej pojemny worek, którego nie trzeba wymieniać tak często jak worków w zwykłym odkurzaczu. Dodatkowym atutem jest brak wydmuchiwanego powietrza bezpośrednio do sprzątanego pomieszczenia. Dzięki temu ograniczamy osadzanie się pyłów i kurzu na meblach i podłodze. Biorąc pod uwagę powyższe zalety odkurzacz centralny cena wypada naprawdę korzystne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj