Pielgrzymki po Europie należą najbardziej popularnych wśród chrześcijan, którzy pragną pojednania z Bogiem. Państwami najczęściej odwiedzanymi przez pielgrzymów jest Francja i Włochy, gdzie znajdują najpiękniejsze sanktuaria. Samodzielne organizowanie takich wypraw jest trudne, dlatego można skorzystać z oferty, jaką posiada biuro pielgrzymkowe i wyjechać na religijną podróż do miejsc świętych.

Pielgrzymki do Francji

Współczesne społeczeństwo poszukuje podróży, które wiążą się z ich wiarą i miłością do Boga, dzięki pielgrzymce do Francji ludzie mogą poznać miejsca jeszcze dla nich nieznane lub pozwolą wrócić do tych, za którymi tęsknią. Biuro pielgrzymkowe organizuje taką podróż do Lourdes, dzięki której można osiągnąć niezapomniane przeżycia duchowe i zobaczyć najpiękniejsze miejsca w Europie. Jest to miejsce, do którego często przybywają ludzie chorzy, którzy pragną skorzystać z uzdrawiającej mocy źródlanej wody. Można skorzystać z kąpieli w basenach z wodą pochodzącą z cudownego źródełka. Podczas pielgrzymki do Francji można odwiedzić grotę Massabielle, miejsca związane z życiem św. Bernadety a także wjechać kolejką na Pic du Jer. Pielgrzymki do Francji mogą wiązać się z odwiedzeniem Fatimy i Bazyliki i Kaplicy Objawień, gdzie Matka Boska przekazała pasterzom trzy tajemnice fatimskie.

Pielgrzymka do Włoch

Pielgrzymka do Włoch to najczęściej odwiedzenie Wenecji, Loreto, San Giovani Rotondo, Pompeje, Rzym, Watykan, Asyż. Udając się do biura pielgrzymkowego można poznać plan podróży i przygotować się na taką niezwykłą wyprawę szklakiem pątników, odbywając wędrówkę do miejsc kultu. Zwiedzanie Bazyliki św. Marka, pałacu Dożów, mostu Rialto przyniesie wiele pięknych doznań i wspomnień. Pobyt w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej i Ojca Pio jest oczekiwaną przez pielgrzymów możliwością skierowania swoich modlitw o zdrowie dla siebie i swoich bliskich. Pielgrzymki po Europie nie mogą obejść bez odwiedzenia Ziemi Świętej i cudownego sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, gdzie można odbyć duchową rozmowę i prosić o odkupienie win. Pielgrzymka do Włoch to zwiedzanie Rzymu i Watykanu, placu i Bazyliki św. Piotra oraz modlitwa przy grobie Ojca Świętego Jana Pawła II, na którą czeka każdy uczestnik takiej pięknej podróży.

Cortina Travel – polskie biuro pielgrzymkowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj