Pościel 3D - przenieś się tam, gdzie zechcesz

Każdy z nas w swoim domu ma ulubione miejsca, w których lubi wyciszyć się, odpocząć i naładować baterie. Obok przytulnego fotela z pewnością będzie to sypialnia i najlepsze miejsce do snu, czyli nasze łóżko. Jeśli dotychczasowy wystrój znudził Ci się na tyle, że potrzebujesz zmian, sprawdź jak szybko możesz to odmienić! Pościel 3D to hit ostatnich miesięcy, dzięki któremu stworzysz w sypialni taki nastrój, jaki tylko zechcesz.

Tania pościel 3D – czym jest i czy taka istnieje?

Dostrzegamy powszechnie panujący trend polegający na ozdabianiu swego wnętrza różnorodnymi metodami – czy to poprzez zmiany kolorów ścian, czy wykonanie własnoręcznych ozdób czy w końcu – dzięki prostym, a wyrazistym dodatkom. Obecnie nie skupiamy się na wielkobudżetowych metamorfozach polegających na zakupie drogich mebli. Liczy się pomysł i nasza wyobraźnia! Doskonałym sposobem na upiększenie naszej sypialni będzie z pewnością pościel 3D. W połączeniu z korespondującymi stylowo i kolorystycznie poduszkami oraz narzutami na łóżko, otrzymamy rewelacyjny efekt. Ale dlaczego właśnie “3D”? Otóż dzięki specjalnym, tzw. reaktywnym farbom nadrukowanym na całej powierzchni materiału, otrzymujemy unikalny, trójwymiarowy motyw. Wysoka rozdzielczość, nasycenie kolorów oraz różnorodność dostępnych wzorów, pozwalają uzyskać coś niesamowitego i to tanim kosztem. Otóż tania pościel 3D jest w zasięgu ręki – nie musimy wydawać znaczących sum aby uzyskać komplet o wysokiej jakości i do tego – z pięknym, oryginalnym motywem.

Pościel 3D - przenieś się tam, gdzie zechcesz

Stwórz swój klimat! Narzuty na łóżko w połączeniu z pościelą 3D

Nie bez przyczyny ten rodzaj pościeli określono mianem trójwymiarowości. Tak jak wspomniano, dzięki wysokiej rozdzielczości, rzeczywistemu wzorowi i kolorystyce mamy wrażenie, jakby obraz był tuż obok nas, albo my w nim. Dodatkowym – i chyba najważniejszym pod względem wystroju – atutem, jest ogromna gama wzorów. Pragniesz wiosny pośrodku mroźnej zimy? Stwórz na swoim łożu kolorową łąkę, a jeśli kochasz koty spraw sobie tanią pościel 3D z wizerunkiem słodkiego, pochatego kociaka. Być może marzysz o dalekiej, egzotycznej podróży lub locie w kosmos? Nic straconego, dzięki unikalnym motywom możesz znaleźć się pośrodku kosmicznej otchłani z widokiem na Marsa lub patrzeć na piękną, rajską wyspę z pokładu drewnianego żaglowca! Wszystko zależy od Twoich upodobań, lubianej kolorystyki i oczywiście pomysłu na zmianę.

Jakie dodatki do sypialni wybrać?

Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt, warto poza samą pościelą, poduszkami i narzutami na łóżko, pomyśleć i innych dodatkach. Jeśli lubisz rustykalny, kobiecy styl, wybierz białe i przecierane ramki na zdjęcia, na ścianie powieś słomkowy kapelusz a na parapecie postaw klimatyczne świeczniki. W stylu leśno-skandynawskim z kolei, doskonale sprawdzą się dodatki i ozdoby z drewna, np. patyki z lasu powieszone na ścianie lub fotografie z widokami na puszczę lub góry. Pamiętajmy, że teraz niewielkim kosztem i z pomysłem można urządzić wspaniałą przestrzeń. Nawet tania pościel 3D daje znakomite możliwości zmian oraz zabawy stylami. Powodzenia w aranżacji Twojej sypialni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj