Już od dawna wiadomo, że dzieci najszybciej przyswajają nową wiedzę, zdobywają nowe umiejętności. Nauka wpływa na ogólny rozwój dziecka. Pozwala mu na wykształcenie nowych połączeń nerwowych. Im wcześniej rozpoczyna się kształcenie tym lepsze są wyniki. Warto to zastosować również w przypadku języków obcych. Angielski w przedszkolach nie jest już niczym dziwnym. Jednak nie zawsze zajęcia sprawiają, że dziecko jest nimi zainteresowane. Warto poszukać szkoły w której angielski dla dzieci we Wrocławiu będzie nie kojarzyć się z nauką ale zabawą.

Język obcy, jego znajomość, jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Żyjemy w świecie, gdzie kontakty z osobami mówiącymi w obcych językach nie jest niczym dziwnym. Coraz częściej podejmujemy pracę, w zagranicznych przedsiębiorstwach, uczymy się w zagranicznych szkołach. W naszym kraju przeszło Prawie 60% rodaków potrafi rozmawiać w co najmniej jednym języku obcym. Nie jest to mała grupa, jednak trzeba mieć świadomość, że prawie połowa Polaków mówi wyłącznie w języku polskim. Chcąc się rozwijać trzeba inwestować w naukę, w tym również w naukę języków, bo jak powiedział Roger Bacon „znajomość języków jest bramą do wiedzy”.

Księżniczka, rycerz, kowboj, naukowiec – angielski dla dzieci we Wrocławiu spełnia marzenia

Dziecko szybko się nudzi. To jest prawda, którą zna każdy nauczyciel oraz każdy rodzic. Trudno jest zmusić dziecko do nauki jeżeli nie będzie go ciekawiła. Bazując na tej teorii szkoła językowa proponująca angielski dla dzieci Wrocław, opracowała własny autorski program, dzięki któremu dzieci mogą poznać język angielski. Autorzy programu wychodzą z założenia, że dzieci nie mogą się nudzić. Dlatego zrezygnowano z tradycyjnych metod nauczania, wyrzucono podręczniki, zrezygnowano z odpytywania przy tablicy oraz uczenia się słówek na pamięć. Zamiast tego dzieci mają kontakt przez cały czas z językiem angielskim – prowadzona jest interaktywna zabawa z symulacją życiowych sytuacji. Zadbano również o wystrój wnętrz. Żadnych szkolnych ławek, pomieszczenia zostały zmienione w baśniową krainę, pokój szalonego naukowca, kuchnię Masterchefa. Dodatkowo dzieci mogą się uczyć w otoczeniu zwierząt.

Angielski dla dzieci we Wrocławiu to najlepszy wybór dla Twojego dziecka

Można powiedzieć, że takie podejście ma prawo się udać. Dzieci uczą się poprzez interaktywną zabawę. Nie nudzą się, nie zdają sobie sprawy, że biorą udział w zajęciach językowych. Zabawa w jakiej biorą udział pobudza ich wyobraźnię. Dzieci mają możliwość brania udział w warsztatach kulinarnych, tanecznych, muzycznych, a wszystko to mając kontakt z językiem angielskim, gdyż zajęcia są prowadzone wyłącznie w tym języku. Dzieci przyswajają wszystkie umiejętności związane z nauką języka – uczą się mówić, czytać, pisać, a przede wszystkim słuchać w języku angielskim.

Dlaczego warto zapisać pociechy na angielski dla dzieci we Wrocławiu?

Trudno jest znaleźć troskliwego rodzica, który nie chce dobra swojego dziecka. Trudno również znaleźć rodzica, który sobie nie zdaje sprawy jak bardzo przydatna dla dziecka będzie znajomość języka obcego, a szczególnie języka angielskiego. Może się wydawać, że na wysłanie dziecka do szkoły językowej oferującej angielski dla dzieci we Wrocławiu jest zbyt wcześnie, ale czy rzeczywiście na naukę języka jest zbyt wcześnie? Umysł dziecka jest bardzo chłonny, nauka która go zainteresuje zazwyczaj jest przyswajana bardzo szybko. Tak naprawdę małe dzieci uczą się bez przerwy. Trzeba do tego dodać, ze najskuteczniejsza nauka jest wówczas jeśli przyjmuje formę zabawy, tak jak uczy właśnie szkoła proponująca angielski dla dzieci we Wrocławiu. Specjaliści uważają, że na pierwsze zajęcia językowe dziecko można zapisać już w wieku 3 – 4 lat.

Nauka języka angielskiego dla dzieci to wspaniały pomysł. Umysł małego dziecka jest bardzo plastyczny, dzięki czemu dziecko potrafi wychwycić różnice pomiędzy słyszanymi dźwiękami, przez co może się uczyć nie tylko dwóch, ale nawet trzech języków jednocześnie. Nie ma więc obaw, że dziecko, które będzie się uczyło angielskiego, będzie miało problem z przyswajaniem języka ojczystego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj