Każdy właściciel psa, pieska czy pieseczka wie, że to zwierzaki łase na pyszności. Nie, nie zachęcamy do karmienia ich słodyczami. Właśnie dla nich przygotowywane są specjalne frykasy z owocową nutą. Naturalnie te zwierzęta nie należą do jaroszy, dlatego wspaniałe psie smaczki powstają na bazie różnych rodzajów zbóż oraz mięsa wzbogaconego o inne wartościowe składniki.

Łakocie dla aktywnych czworonogów

Wszystkie aktywne psy traktują smakołyki jako nagrodę. Ważne jednak, aby dostarczały im one zdrowej energii. Zwłaszcza psy pełniące specyficzne funkcje: wspomagające różnorakie służby lub biorące udział w zawodach. Wyjątkowe i niebanalne smakołyki treningowe dla psa (https://tiptop24.pl/pl/c/Smakolyki-treningowe-dla-psa/28) z nowej serii opracowane zostały szczególnie z myślą o nich. Ale także przeciętny domowy pupil, nawet ten wylegujący się zwykle na kanapie, nie wzgardzi pyszną przekąską. Może nawet zbożowo-mięsno-owocowe kosteczki zachęcą do poznania nowych psich umiejętności najbardziej oportunistyczne w tym zakresie osobniki? Jest wiele powodów, dla których warto wypróbować tego rodzaju produkt. Jego opakowanie z daleka przypominać może mleczno-owocowy jogurt, jednak kryje w sobie zupełnie inną słodką tajemnicę.

Przysmaki treningowe dla psa i ich zalety

Niewątpliwie atrakcyjne opakowanie oraz wyróżniający je wśród innych psich przekąsek zapach to plusy tej treningowej nagrody. Oprócz tego, że służy nagradzaniu psich postępów ma jednak jeszcze szereg innych zalet. W zależności od tego po jaki ze smaków sięgniemy:

  • bananowy
  • bażanta z figami
  • jabłkowy
  • mango
  • sarny z żurawiną

będzie miał on inne właściwości prozdrowotne. Twórcy takiej niezwykłej przekąski dobrze znają psie smaczki i potrzeby czworonożnych organizmów. I tak na przykład bananowy snack poprawi trawienie a także dostarczy charakterystycznych dla tego owocu witamin i mikroelementów. Banany słyną z tego, że bogate są zwłaszcza w fosfor oraz magnez a także liczne witaminy z grupy B. Wersja „bażant z figami” zapewni między innymi dopływ jakże ważnej, zwłaszcza kiedy brakuje słońca, witaminy D3. Jabłkowy przysmak oprócz witamin A, D3 i E pomoże także w walce z zaparciami. Moc błonnika oraz przeciwutleniaczy to domena przysmaku o smaku mango. Za to ten z sarną i żurawiną wspomoże układ odpornościowy a w przypadku stanów zapalnych – pomoże je załagodzić.

Smakołyki treningowe dla psa zawsze warto mieć pod ręką

Najlepiej wypróbować wszystkie. Ich podstawowe właściwości często są podobne, uzupełniają się jednak pomiędzy sobą. Dla psa tak jak dla każdej żywej istoty – ważna jest dieta zróżnicowana i zbilansowana. Od czasu do czasu najlepiej sprawdzić, czy w owocowej serii pojawił się już nowy smak, albo sięgnąć po ten, jakiego pies jeszcze nie zna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj