Soundbary Samsung z Deezer HiFi – ulubiona muzyka w najlepszej jakości

Wybrane soundbary Samsung[1] pozwalają skorzystać z Deezer High Fidelity Lossless Audio, czyli usługi strumieniowania muzyki w formacie bezstratnym. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli słuchać swoich ulubionych utworów brzmiących dokładnie tak, jak chcieli tego sami artyści i twórcy.

Podczas gdy zwykły streaming kompresuje muzykę i wpływa na ogólną jakość dźwięku, Deezer HiFi przesyła utwory strumieniowo w formacie FLAC z częstotliwością 16 bitów / 44,1 kHz. Gwarantuje to najwyższą jakość brzmienia, idealną dla miłośników muzyki pragnących usłyszeć każdy detal nagrania.

Poza poprawioną jakością dźwięku, Deezer HiFi oferuje także Flow. To spersonalizowany soundtrack, który wykorzystuje inteligentne dane, umożliwiające prezentowanie użytkownikom ich ulubionych utworów oraz przygotowanych specjalnie dla nich rekomendacji. Deezer HiFi zapewnia również nieograniczone odtwarzanie i dostęp do rozległej biblioteki, zawierającej playlisty i albumy różnych gatunków muzycznych. A to wszystko bez uciążliwych reklam.

Użytkownicy Deezer HiFi z ponad 180 krajów mają nieograniczony dostęp do 36 milionów utworów HiFi. Teraz z serwisu mogą korzystać również osoby posiadające kompatybilne soundbary bezprzewodowe Samsung takie jak HW-N850, HW-N950, HW-NW700, seria HW-MS.

– Oferując klientom nowe produkty audio, skupiamy się na innowacji i jakości dźwięku – powiedział Taeho Park, VP, AV Marketing w Samsung Electronics. – Zależy nam na zapewnieniu niezrównanych doświadczeń audio, a współpraca z Deezer idealnie wpisuje się w ten cel.

– Nasze partnerstwo z firmą Samsung gwarantuje, że użytkownicy zarówno Deezer HiFi, jak i urządzeń Samsung będą mieć jeszcze więcej możliwości odkrywania i doświadczania muzyki, którą kochają, prezentowanej w zgodzie z zamysłem jej twórców – powiedział Riad Hawa, wiceprezes ds. partnerstw sprzętowych w Deezer. – Zapewnienie większej dostępności dźwięku w jakości FLAC dla audiofilów takich jak my, którzy naprawdę doceniają bezstratne audio, jest bardzo ważne.

Oferowane przez firmę Samsung soundbary są opracowywane i testowane przez inżynierów z Samsung Audio Lab w Kalifornii.

O Deezer

Każdego miesiąca Deezer umożliwia 14 milionom aktywnych użytkowników na całym świecie korzystanie z biblioteki 53 milionów utworów. Platforma, której można używać w ponad 180 krajach, niezależnie od urządzenia daje natychmiastowy dostęp do jednego z największych i najbardziej zróżnicowanych katalogów muzyki przesyłanej strumieniowo. To jedyny serwis streamingu muzyki oferujący Flow – niepowtarzalne połączenie ulubionych utworów i rekomendacji w ramach jednego, wciąż zmieniającego się strumienia. Platforma, stworzona przez miłośników muzyki w oparciu o intuicyjny, autorski algorytm, jest jedynym miejscem, gdzie jeden po drugim odsłuchasz ulubione i nowo odkryte utwory dopasowane do Twoich preferencji. Z serwisu skorzystasz za pośrednictwem ulubionego urządzenia – smartfonu, tabletu, komputera PC, laptopa, domowego systemu audio, samochodu czy inteligentnego telewizora.

Deezer – prywatna firma, która od 2007 roku przybliża ludziom muzykę – ma siedzibę główną w Paryżu, a biura w Londynie, Berlinie, Miami i innych lokalizacjach na całym świecie. Aplikację Deezer można pobrać bezpłatnie na iPhone, iPad oraz urządzenia z systemem Android i Windows, jak również bezpośrednio ze strony deezer.com. Aby zapoznać się z najświeższymi informacjami o Deezer, wejdź na: Deezer.com/company/press.

[1] Możliwość skorzystania z usługi oferują modele z łącznością Wi-Fi, takie jak np. HW-N850, HW-N950, HW-NW700, seria HW-MS.

Źródło: Samsung

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj