Kosmetyki erotyczne to jeszcze nie gadżety, ale potrafią nieźle podkręcić atmosferę w sypialni. Można kupić je w wielu sklepach internetowych, a niektóre nawet w sieciowych drogeriach. Które kosmetyki warto mieć pod ręką? Jak działają i czy są skuteczne? Przyjrzyjmy się!

Feromony
Perfumy z feromonami damskie i męskie to propozycja, którą można wykorzystać też poza sypialnią. Feromony przyciągają uwagę osobników płci przeciwnej, sprawiają, że ich użytkownik wydaje się bardziej atrakcyjny. Perfumy, można wykorzystać aby poznać kogoś nowego… ale można też wykorzystać je żeby odświeżyć swój wiązek. To prosty sposób by na nowo pobudzić partnera i zwiększyć jego motywację seksualną.
Feromony to związki chemiczne, które są naturalnie produkowane przez organizmy żywe. Człowiek odbiera je a pomocą węchu. Za jego pośrednictwem mózg otrzymuje informację, że dana osoba jest interesująca. Przykładowo, mężczyźni spryskani perfumami z feromonami wydają się bardziej męscy i silni. Kobiety, podkreślają nimi swoje damskie cechy oraz płodność, która podświadomie przyciąga mężczyzn.

Żel rozgrzewający
Żele rozgrzewające, zazwyczaj mogą być wykorzystywane do masażu oraz jako lubrykant. Dają uczucie przyjemnego ciepła, które długo utrzymuje się na skórze. Ciepło wpływa na rozluźnienie mięśni, wpływa też na odstresowanie. Żele rozgrzewające są szczególnie polecane, dla partnerów, którzy z jakiś powodów odczuwają wstyd i dyskomfort. Masaż z użyciem żelu, pozwoli na pozbycie się negatywnych odczuć i otwarcie na nowe doznania.

Farby i pudry do ciała
To opcja nie tylko dla uzdolnionych artystycznie. Są to kosmetyki erotyczne, które mają zachęcić do rysowania po swoich ciałach palcami. Większość z tych preparatów jest też jadalna. Dlatego malunki, można również zlizywać, co dodatkowo podkręci atmosferę. Można wybierać w kolorach i smakach. Od wyboru do koloru! Można je dopasować do swoich własnych upodobań, albo nawet mieć ich kilka i tworzyć małe dzieła sztuki.

Balsamy stymulujące
To kosmetyki, które mają na celu pobudzanie partnerów oraz zachęcanie ich do wzajemnego masowania i poznawania swoich ciał. Balsamy te są jednak lepsze niż zwykłe drogeryjne odpowiedniki. Dodatkowo pobudzają i stymulują zmysły. Często posiadają dodatkowe ekstrakty, np. chłodzący mentol albo pobudzającą guaranę, czy łagodzący aloes. Balsamy mają oczywiście, smaki. W końcu, niewiele pobudza tak bardzo jak używanie języka. Jest to bardzo czuły narząd, a wszystkie zabawy z jego użyciem są bardzo intymne i zbliżają partnerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj